LAWETA

Telefon alarmowy czynny całą dobę:

Zadzwoń 732568794

Pomoc drogowa „TURBO” dysponuje profesjonalną lawetą w łodzi do przewozu aut osobowych, motocykli, maszyn rolniczych oraz innych pojazdów. Pomagamy każdemu kierowcy, który ma problemy ze swoim środkiem transportu. Nieważne, czy to zwykła guma, czy poważna awaria lub stłuczka – przybędziemy pod wskazany adres i zajmiemy się wszystkim. Jesteśmy ratunkiem dla każdego kierowcy, któremu w trasie przytrafią się kłopoty.

Działamy głównie na terenie Łodzi, ale bez problemu dotrzemy pod każdy adres na terenie całej Polski a także za granicy. Nasza laweta to nowoczesny sprzęt, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa i pozwalający na bezpieczny przewóz każdego rodzaju auta. Dodajmy do tego ogromne doświadczenie pracowników firmy „TURBO”, aby otrzymać idealne usługi holowania i pomocy drogowej.

Przyjedziemy, pomożemy, zabierzemy auto lub naprawimy je na miejscu – wystarczy że zadzwonisz i dowiesz się więcej o usłudze, zamawiając naszą lawetę. Oferujemy usługi całodobowo, siedem dni w tygodniu – możesz dzwonić pod wskazany adres zawsze i wszędzie!

Pomoc Drogowa "TURBO"
Dane adresowe:
Julianowska 9, 90-001 Łódź
obszar działania: Polska
Łódź, woj. Łódzkie

tel. +48 732 568 794
email: pomocdrogowaturbo@gmail.com

ZADZWOŃ 732568794