HOLOWANIE

Telefon alarmowy czynny całą dobę:

Zadzwoń 732568794
Problemy z autem zwykle sprowadzają się do odholowania pojazdu do mechanika. Problemy zaczynają się, gdy samochód nie może kontynuować jazdy. Holowanie przez inny pojazd (na kołach) nie zawsze jest możliwe. W przypadku stłuczek, uszkodzeń lub braku dowodu rejestracyjnego – jest także karalne. Znaleźliśmy na to sposób! Pomoc drogowa „TURBO” oferuje profesjonalne holowanie aut i innych maszyn.

Dysponujemy lawetą, która przewiezie Państwa pojazd w wyznaczone miejsce. Nieważne, czy to awaria silnika, problem z układem kierowniczym czy zwykła guma – przyjedziemy pod wskazane miejsce, załadujemy pojazd na lawetę, odpowiednio zabezpieczymy na czas podróży i dostarczymy pod wskazany adres.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego i bezpiecznego, a przy okazji niedrogiego holowania w okolicach Łodzi – zapraszamy do skorzystania z oferty pomocy drogowej „TURBO”. Gwarantujemy jakość i profesjonalizm, którego próżno szukać u innych firm. Pracujemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – nasze usługi mogą Państwo zamówić o każdej porze dnia i nocy!

Nasza firma oferuje usługę holowania pojazdu przy pomocy specjalistycznej autolawety.
Przewozimy samochody bezpośrednio z miejsca wypadku oraz w przypadku awarii.
Zajmujemy się również transportem samochodów bez kół (posiadamy specjalne wózki pod urwane koło).

Służymy pomocą w każdej sytuacji.

 

Pomoc Drogowa "TURBO"
Dane adresowe:
Julianowska 9, 90-001 Łódź
obszar działania: Polska
Łódź, woj. Łódzkie

tel. +48 732 568 794
email: pomocdrogowaturbo@gmail.com

ZADZWOŃ 732568794